ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS

ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS

Üniversitelerin yetiştirmiş olduğu genç zekalarımıza, zorlandıkları üniversite bölümlerinde veya üniversite derslerinde özel ders imkanı ile geleceğinize ışık tutuyoruz. İstanbul’un en ünlü hocalarından Erhan hoca ve ekibi başta İktisat,İşletme,Maliye,Muhasebe,Hukuk ve Kamu yönetimi dersleri olmak üzere, en çok tercih edilen sosyal bölümlerde tecrübesi ve muhteşem üniversite özel ders yardımları ile, siz Türkiyemizin geleceği üniversite öğrencilerine özel ders imkanı sunuyor. Eğer mezun olduktan sonrası için gözünüz yükseklerde ise, önce iyi bir eğitim almalı ve herşeyden önce gerçekten öğrenmelisiniz. Mezuniyet sonrası iş bulmanın git gide zorlaştığı ülkemizde sizlerin önünü aydınlatacak bölüm özel dersleri sayesinde ve danışmanlığı ile Erhan hoca ve ekibi, başarınızı garantilemek için çaba sarfediyor.

Arkadaşlar…

Üniversite özel ders dendiğinde İstanbul‘da aklımıza ilk gelen hocamız Erhan hocadır. Kendisi İktisat ve İşletme çift anadal yapmış olup, Maliye alanında ise Kpss dahil sayılan branşlarda ve derslerde İstanbul‘un en ünlü akademilerinde Baş eğitmenlik yapmıştır. Özel ders söz konusu olduğunda gerek aöf özel derste gerek smmm özel derste google aramalrında dahil 1. sırada çıkan hocamız, üniversitesonrasında kpss eğitimleri de veriyor olup, hem üniversite hem de sonrası için İstanbul‘da eşine az rastlanır bir hocadır. Ekibiyle beraber birebir özel ders veren ve sadece birebir özel ders sistemi üzerine 2012 yılında yepyeni bir şirket kuran hocamız tüm deneyimi ile Üniversite özel derste de sizlerin yanında. Tanımanız gereken, tanıdığınızda kendisi ile sürekli görüşmek isteyeceğiniz kadar sizlere yakın olan hocamız, Üniversite öğrencileri için muhteşem özel dersler veriyor.

Özel derste İstanbul‘da hocaların hocası lakabı ile ünlenen, saygı duyulan bir isimden özel ders alacaksınız. Üniversite özel ders demek, zorlandığınız, ne yaparsanız yapın bir türlü veremediğiniz derslerde sizlere özel ders yardımı yapılması demektir ve geçmeniz gerekmektedir bu nedenleErhan hoca kurumuna gelen her özel ders öğrencisi ile ders geçme garantisi sözleşmesi imzalıyor. Bu muhakkak ki dikkatinizi çekecektir.

Bir üniversite özel dersi hiç bu kadar zevki olmamıştı diyeceksiniz. İnanın ki, sizleri Ülkemizin gelecekteki büyük başarı sahipleri olarak gören hocamız, özel dersteki başarısını, üniversite özel derste ve üniversite sonrası eğitimlerinizde de gösteriyor.

Ayrıca Etüt merkezinde çalışma imkanı sağladığı gibi, bilgisayarlı, projeksiyonlu, içeri girdiğinizde çıkmak istemeyeceğiniz mavi sınıfı, turuncu sınıfı gibi özelleştirilmiş özel ders mekanları sunan hocamız, sizleri de özel ders almanız için bekliyor. Sitemizdeki birçok yorumdan da görebileceğiniz gibi, kendisini tanımak sizler için gerçekten çok büyük bir ayrıcalık olacaktır.

Üniversite, özel ders ile çok daha rahatça geçebilecek zamanınızı derslerin problemlerine değil de gelecekteki başarılarınıza taşıyacak en büyük adımdır.

Saygılarımızla.