ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS KAMPANYASI

ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS

Üniversite, günümüzde her genç için gereklilik arz eden, yarınlara en azından umudun başlangıcı seviyesinde bakabilmesi adına kazanması gereken fakat kazandıktan sonra birçok konuda zorlandığı, gerek bitirmekte zorlandığı gerekse hocalarından ötürü zorlandığı, zor bir yerdir. Fakat bizler, Üniversite okuyanları da düşündük. Ve siz değerli genç arkadaşlarımız için Türkiye’de çok ünlü olan Erhan Hoca ve Ekibi tarafından hazırlanan özel ders programlarını getirdik.

Özel ders te İstanbul ‘da hocaların hocası lakabı ile ünlenen ve saygı duyulan bir isimden üniversite özel dersi alacaksınız. Ayrıca Üniversite özel ders demek, çok zorlandığınız ayrıca ne yaparsanız yapın bir türlü geçemediğiniz derslerde bilhassa sizlere özel ders yardımı yapılması anlamına gelir ve bu dersleri geçmeniz gerekmektedir bu sebeple Erhan hoca, kurumuna gelen her üniversite özel ders öğrenci si ile aldığı dersi geçme garantisi imzalıyor. Bizce bu muhakkak ki dikkatinizi çekecektir.

İsterseniz Evinizde İsterseniz Etüt Merkezimizde eğitim alabileceksiniz. Fiyat farkı olmadan Özel ders eğitimi almanın keyfini çıkarın. Çünkü geçeceksiniz.

Üniversite Özel Ders verilen bölümler ;

İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi Üniversite Özel Ders

Mimarlık Fakültesi Üniversite Özel Ders

Fen Edebiyat Fakültesi Üniversite Özel Ders

Hukuk Fakültesi Üniversite Özel Ders

Fiyatlarımız ;

ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS TEK DERS ÜCRETİ : 600 TL ( 2 TAKSİT ) – PEŞİN : 500 TL

ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS TEK DÖNEM TÜM DERSLER ; 4.000 TL ( 4 TAKSİT ) – PEŞİN : 3.500 TL

ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS ÇİFT DÖNEM TÜM DERSLER ; 7.500 TL ( 6 TAKSİT ) – PEŞİN : 7.000 TL

ÜNİVERSİTE ÖN LİSANS PROGRAMLARI ÖZEL DERS 2 SENE TÜM DERSLER DAHİL ; 15.000 TL ( 12 TAKSİT )

PEŞİN : 13.000 TL

ÜNİVERSİTE LİSANS PROGRAMLARI ÖZEL DERS 4 SENE TÜM DERSLER DAHİL ; 26.000 TL ( 36 TAKSİT )

PEŞİN : 25.000 TL

İNGİLİZCE HAZIRLIK : + 4.000 TL ( TAKSİTLERE İLAVE EDİLİR ) PEŞİN : 3000 TL

Ayrıca üniversite sonrası sınavlar için, KPSS , SMMM gibi sınavlarda da sizlerin yanınızdayız. http://magaza.hocalarinhocasi.com linkine yıklayarak bu sınavlarla ilgili görsel eğitim setlerini cüzzi fiyatlar ile edinebilirsiniz. Çok yararlı olacağından şüpheniz olmasın. ( Kapıda ödeme avantajı ile setler elinize geçmeden ödeme yapmıyorsunuz )

www.hocalarinhocasi.com ekibi

Popüler Etiketler