TÜRKİYENİN EN İYİ ÖZEL DERS HOCASI

TÜRKİYE'NİN EN İYİ ÖZEL DERS HOCASI İSTANBUL'DA

 

Sevgili öğrencilerimiz ve değerli aileler;

İstanbul sınırlarında birkaç ünlü eğitmen var, ki bu hocaların genellikle İstanbul'da olduklarını tüm eğitim camiasıda bilmektedir. Fakat aralarından birkaçı açık ara ile en iyi özel ders hocası olma yolunda bir çekişme içerisindedirler. Kimileri efshane ismiyle anılır kimileri mucize.. Fakat biliyoruz ki, bugüne dek yüzlerce öğrencisi ile en başarılı eğitimci ünvanına sahip Hocamız Meşhur Erhan Hocadır. Kendisi, ekibiyle beraber birçok başarıya ve öğrenci memnuniyetine imza atmış olan Erhan hocamız, gerek beyefendiliği, gerek diksiyonu gerekse sıcakkanlılığı ve bilgi dağarcığı ile bir adım daha öne geçmiş olup, bugüne değin birçok şirket bazlı eğitimler de vermiş bir hocamızdır.

En iyi özel dersi takdir edersiniz ki en iyi hoca verebilir, bu da en iyiyi arayan tüm öğrenci ve aileleri Erhan Hoca ve ekibine yönlendirmektedir. Uzmanlık alanı Yönetim, Ekonomi ve Pazarlama olan hocamız, grup bünyesinde birçok kaliteli eğitimciyi biraraya getirmiştir. Bu da en iyi özel dersin Erhan hoca önderliğinde olduğunun diğer göstergesidir.

Özel ders verenler kıyasıya rekabette oladursunlar, özel ders vermek ancak kişisel başarıyla doğru orantılıdır. İstanbul özel ders alanında çok büyük bir tercih mekanıdır. Haliyle ünlü hocamız ve ekibi, büyük bir başarı sergilemekle beraber birçok güzel ve anlamlı hikayeye de sahiptir.

AÖF ( Açıköğretim ) özel derslerinde ve SMMM özel derslerindeki başarısıyla bilinen Erhan Hoca ve ekibi, Üniversite özel derslerinde de çığır açmaya başlamıştır. Birçok üniversite öğrencisine de bilim eğitimi veren hocalarımız, bu alanda ekol olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sizleri de en iyi özel dersi en iyi özel ders hocalarından almaya davet ediyoruz. 

İletişim; 0543 661 77 10 – Ünlü Erhan Hoca

Popüler Etiketler