TEZ ÖRNEKLERİ İLE TEZ YAZIMI VE YARDIMI

TEZ ÖRNEKLERİ İLE TEZ YAZIMI YARDIMI 

İLETİŞİM: 0543 661 77 10

Öncelikle Tez nedir, açıklaması ? ;

Belirlenen bir iddaya dayalı ayrıca bu iddaa üzerine belirli ve kapsamlı bilgiler toplanarak, iddaayı gerçek göstermek amacı ile hazırlanan dökümanlardır… Üniversitelerde son sınıf mezuniyetleri evvelinde hazırlanan ve bir öğrencinin en büyük sorunlarından biri olan tez, size itina ile yardımcı olacak hocalarımız tarafından, tezinizi en iyi şekilde hazırlamanıza yardımcı olunacak şekilde eğitim olanağı ile karşınızda, hem de yanlızca bu kadar komik bir fiyata…

TEZ YAZIYORUZ HEM DE ÇOK UCUZA VE TAM PUAN GARANTİLİ !

Arkadaşlar, tez yazımı sanıldığı kadar olmayan, tez örneklerinde birçok uyulması gereken kural ile karşılaşacağınız ve bir öğrencinin fazlasıyla yorulmasını, zaman kaybetmesini ve bilimsel bir çalışma sunmasını amaçlayan önemli bir yazımdır. Fakat fazlasıyla zaman aldığından ve tez yazım kuralları ile boğuşmak gerçekten çok zor bir iş olduğundan yardımcı olunması gereken bir husustur. Nitekim her zaman tez örnekleri aranarak başlanır ama bir türlü içinden çıkılamaz bir hal alacaktır.

TEZ ÜCRETLERİ VE TEZ FİYATLARI

Tez yazımı ücretleri ortalama piyasada 1700 TL fiyatlardan başlarken genel ortalama olarak tez yazımını sabit fiyata çektik,

Tez başında 500 TL, yarısı teslim edildiğinde 400 TL ve tamamı teslim edildiğinde ise son 400 TL olarak toplam 1300 TL’ye piyasanın çok daha altında bir fiyat ile bunu hem de piyadan çok daha kaliteli tezler hazırlayarak yapıyoruz.

ÖNERİ;

Siz de Türkiye’nin en iyi hocalarından kurulu olan ekibimizden şaşmayın ve işinizi gerçekten şansa bırakmayın. En kaliteli hizmet en düşük fiyata arkadaşlar bu kadar açık ve net.

Popüler Etiketler