SMMM STAJA BAŞLAMA HAZIRLIK EĞİTİMİ

SMMM STAJA BAŞLAMA EĞİTİMİ

SMMM ( Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ) Staja başlama sınavı halihazırda bilhassa son dönemde, Ekonomi ve Maliye gibi derslerinde zorlanması ile beraber, barajın altında kalan aday sayısının fazlasıyla arttığı ve sınav merkezi Ankaraya geçtikten sonra, sınav soruları eskiden olduğu gibi stabil olmaktan uzaklaşan ve sürekli zorlaşarak devam eden, son zamanların en zor sınavlarından biridir.

Erhan Hocamız önderliğindeki SMMM ekibimiz, SMMM staja başlama eğitim hizmetini de birebir özel ders şeklinde veriyor olup, kurumlarımızdan eğitim almak hem çok ucuz ( Dershanelere oranla ) hem de bir o kadar eğlencelidir. Nedeni ise, Çoğu dershanelerin 20-25 kişiden oluşan sınıflarında eğitim almaktansa birebir olarak Hocanız ile başbaşa tüm sorularınızın yanıtlanacağı kaliteli ve başarıya dönük bir ders sistemi ile eğitim alacak olmanızdır. SMMM Staja başlama sınavında baraj üstü bir not almak, yanlızca sizin elinizde değildir, seçtiğiniz eğitim kurumu, seçilen kurumdaki eğitmenler dahil olmak üzere, sizlerin dışında bazı kriterlerde, diğerlerinin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle SMMM için en doğru tercih, ne derhaneler ne de ana kurumdur. En iyi tercih SMMM Birebir Özel derstir arkadaşlar.

İstanbul ilindeki Tüm SMMM adaylarımızı, ünlü ekonomi ve maliye uzmanı Erhan hocamız ve Muhasebe ekibiyle tanışmaya davet ediyoruz.

Doğru karar SMMM ÖZEL DERS‘tir.

Popüler Etiketler