SEO HOCASI

SEO DERS HOCASI

SEO Nedir ?

SEO ( Search Engine Optimization ) açılımı olan ve Türkçede Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen, google, yahoo,bing, yandex gibi arama motorlarında, internet sitenizin arama anahtar kelimelerinde başta çıkması için yapılan çalışmaların tümüne verilen addır.

SEO Ne Demek ?

SEO ( Search Engine Optimization ) ; Arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motorları üzerine yapılan çalışmalar neticesinde site sıralamalarının yükselmesi odaklı çalışmaların tümüdür.

SEO Eğitimi ; Search Engine Optimization ( Arama motoru Optimizasyonu‘nda ) yapılması gerekenlerin sıralamaları ile birlikte öğretildiği, yazılımsal seo ile başlayan ve daha sonra link inşaasından arama kelimelerinin trafik yönlendirmeleri, backlink,trust rank, page rank gibi değerler ile domain otoritesinin öğretildiği, bilgilerinin verildiği eğitime verilen isimdir.

SEO Firmaları ; En bilinen SEO firmaları, seohocasi.com, goseoo.com, gokcebilisim.com, reknova.com gibi internet siteleri başta olmak üzere fiyat farklılıklarına göre ve yapılan işlere göre sıralanan firmalardır.

SEO Çalışması ; Verilen SEO eğitimleri sonucunda, kursiyerlerin, İnternet aleminde çığır açmak adına kendi internet sitelerini üst sıralara çıkarması çabaları ile son bulan, ve bu çabalar içerisinde SEO ders hocası ‘nın anlatımlarının pratiğe döküldüğü zaman dilimine verilen isimdir.

SEO Danışmanı ; SEO Ders Hocası ‘nın başka bir ismi olarak bilinir. SEO konusunda anlatım yapan öğreticinin site çalışmaları üzerine mentörlük yapmasıdır.

SEO Dersleri ; İçerisinde yukarıda bahsettiğimiz üzere, seo ders hocası‘ nın anlatımladığı bilgiler bulunan, bilgisayar üzerinde yap-gör stratejisinin benimsendiği derslerdir.

SEO Özel Ders ; SEO çıkışlarının yapıldığı, SEO köprülemelerinin ve linklemelerinin yapıldığı, Backlinklerin ve trafiklerin maksimal etkisinin olduğu tüm noktaların seo özel ders şeklinde anlatımlanmasıdır.

Popüler Etiketler