ÖZEL DERS

Sevgili öğrencilerimiz;

Özel ders; sizleri öncelikle bire bir eğitim’e yönelten, mutlak başarınız adına sadece size özel zaman ayırmış hocanız ve size özel bir ders programının olduğu sisteme verilen isimdir.

İngilizce özel ders olsun, Matematik özel ders olsun hatta AÖF özel ders programlarından SMMM özel ders programlarına kadar geniş bir kapsamda incelenebilecek olan özel ders; tamamiyle sizlere kaliteli eğitimi hedef tutar.

Özel ders fiyatları genel olarak biraz daha fazla ücrete tabi olmasına karşın, yapılan şirket anlaşmaları ile, bir dershane ücretinin dahi altına çekilebilmektedir, tamda bu noktada www.hocalarinhocasi.com ailesi olarak bir kurumsal anlaşma yaparak siz değerli öğrencilerimize uygun fiyattan özel ders vermeyi kendimize görev edindik…

Hem en düşük fiyat güvencesi ile hem de kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin karşısına çıktık. Özel ders fiyatlarını indirdik kaliteyi en yükseğe çıkartmayı Türkiyemizin Eğitim sektörü için görev bildik.

Gerek İngilizce özel dersi gerek Almanca özel dersi ve Fransızca özel dersi olsun dil eğitimlerinde, AÖF İktisatAÖF işletmeAÖF MaliyeAÖF muhasebe bölümleri gibi bölümler için Açıköğretim’de, yine İktisat,İşletme,Maliye,Muhasebe gibi bölümlerde KPSS-A grubunda ve SMMM eğitimlerinde tüm hocalarımız ile yanınızdayız…

Özel ders fiyatlarımızÖzel ders verenler’e göre değişmemekte, uygun bir fiyat ile kaliteli eğitiminize odaklanmaktadır. Gururla ve onurla duyurulur.

Saygılarımızla

Popüler Etiketler