ÖZEL DERS HOCASI

ÖZEL DERS HOCASI

Ülkemizde Özel ders verenleri seçmek konusunda büyük hassasiyet gösterilmelidir. Biz Özel ders öğretmenleri olarak birçok yanlış gelişmenin yaşanmış olduğu eğitim sisteminde başrolü güvenin alması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, özel ders hocası seçerken öncelikle güvenilir bir eğitimci seçilmelidir.Erhan hoca ve ekibi, Türkiyedeki özel ders sisteminin en kaliteli üstadlarından olmakla beraber siz öğrenciler ve ailelerin mutlak güveni üzerine çalışmaktadır.

İngilizce özel ders hocalarımız, İngilizce Hocası olarak İstanbul‘un en kaliteli eğitimcilerindendir. İngilizce ders almak isteyen öğrencilere pratik ingilizce eğitiminden tutun tam zamanlı özel ders programlarına, İstanbul‘un en kaliteli eğitimcileri olarak grubumuzdadırlar.

Matematik özel ders hocalarımız da, en kaliteli özel ders imkanını sizlere sunmaktadırlar. Matematik konusunda uzman eğitim kadromuz ile, matematik hocası arayışınızda güveni ve Kaliteli eğitimi biraraya getirmenin uygun fiyatı da katarak onurunu hissediyoruz.

Smmm özel ders konusunda Staja başlama öğrencilerimizin sınav ortalaması 64 olarak belirlenmiştir. Smmm hocasıarayışınıza en uygun fiyat ve en kaliteli eğitim vizyonu ile karşınızda olmanın haklı gururuyla onurlanıyoruz.

Kpss özel ders konusunda ise, internette birçok açıklama yer alıyor fakat bugüne kadar en başarılı öğrencimiz Taner 96 puanile dilediği yeri seçebilme şansına sahip oldu onlarca özel ders öğrencimizden yanlızca engelli bir arkadaşımız atanamadı. Kpss hocası olarak Erhan Hoca ve ekibiyle çalışmak büyük ayrıcalıktır.

Aöf ( Açıköğretim) Erhan hocamızın bilhassa üzerine düştüğü en önemli gruptur. Muhasebecilerimizin ve Kamu personellerimizin çoğu AÖF üzerine yoğunlaştığı için programımızı özel olarak tutuyoruz. Sınav ortalamamız 72,23 olarak belirlenmiştir. Erhan hoca , En iyi aöf hocası olarak Google da da onaylanmış İstanbul ‘un en iyi eğitimcisidir. Aöf özel ders ile bambaşka başarılar yakalanabilir. Siz de bu şanslı öğrenci grubuna bir an önce katılmalısınız.

İstanbul özel ders açısından en değerli ve yüksek potansiyel sahibi mega kent olduğu için tüm ilçelerimizde eğitim verilebilme olanağına sahipsiniz. İstanbul özel ders için, Avcılar özel ders merkezinde etüt eğitimi alabilir ya da evinizde eğitim almayı seçebilirsiniz.

Tüm bu sebeplerden dolayı Erhan Hoca , hocalarınhocası lakabı ile İstanbul‘a ün salmıştır.

Hocaların Hocası ekibi.