ÖZEL DERS HOCASI BAŞVURUSU HAKKINDA

ÖZEL DERS BAŞVURUSU HAKKINDA

 

Merhaba sayın Öğretmen ( Hocalarinhocasi ) adaylarımız;

Hocaların Hocası ailesi olarak İstanbul Eğitimlerimizde, Ailemize katılmak isteyen öğretmen arkadaşlarımızı, 01.09.2014 Tarihi ile ön başvuru alımına açtık, Özel ders eğitimi konusunda uzman olan ve tecrübeli arkadaşlarımızı mülakata davet ediyoruz.

Eğer siz de, İstanbul'un en iyi hocalarından olduğunuza inanıyorsanız, aşağıdaki ön başvuru formunu, aynı şekilde ve düzgünce Sitemize üye-kayıt olduktan sonra ( Öğretmen başvurularımız panelindeki ÖZEL DERS HOCASI BAŞVURUSU kısmına ) yorum olarak aşağıda yer alan formata göre yazabilirsiniz.

Bizler İstanbul'un en iyi AöfKpssSmmm Özel derslerini veren ( yöneten ) ve geri bildirimleri muhteşem olan lider internet sitelerindeniz. Formatımızda ise tekiz. Bu nedenle lütfen başvurularınızı buna göre düzgün ve uzun metraj bir şekilde yapınız.

FORMAT ŞU ŞEKİLDE OLMALIDIR.

 

Sn. İstanbul Özel ders Hocası İsim ve Soy isminiz;

Sn. İstanbul Özel ders Hocası Yaşınız;

Sn. İstanbul Özel ders Hocası Telefon numaranız ( GSM ) ;

Sn. İstanbul Özel ders Hocası E-Mail adresiniz;

Sn. İstanbul Özel ders Hocası Hangi Özel Dersleri verdiğiniz;

Sn. İstanbul Özel ders Hocası Bu güne değin DershaneKurs ve Etüt Merkezi Tecrübeleriniz; ( Kaç Yıl Çalıştığınız ve Çalıştığınız Kurum isimleri dahil edilerek)

Sn. İstanbul Özel ders Hocası Kendinizi Bizlere tanıtan En az 300 kelimeden oluşan bir ön yazı;

Sn. İstanbul Özel ders Hocası Öğrencilerimize kendinizi tanıtabileceğiniz En az 200 kelimelik bir ön yazı;

Aynı Formatı Öğretmen başvurularımız panelindeki ÖZEL DERS HOCASI BAŞVURUSU kısmına yorum olarak yazdıktan sonra, lütfen yazdığınız formatı hocalarinhocasi.com@gmail.com adresine iletiniz.

İlettikten sonra ise Telefon numaralarımızdan birine bilgi araması gerçekleştiriniz.

 

Popüler Etiketler