ÖZEL DERS HOCALARIMIZ

ÖZEL DERS VEREN HOCALARIMIZ VE ÜCRETLER

 

Arkadaşlar her zaman merak konusudur, özel ders veren hocaların kalitesi ve fiyatları… Biz de bu konuya çok net bir şekilde açıklık getirdik. Tüm Türkiye özel ders hocalarımızdan en iyilerini tanısın ve ücretleri bilsin istedik. Bir Eğitim örneği olalım istedik, şeffaf ve net, herkese aynı fiyat çizelgesi şeklinde ( Site kampanyalarımız hariç ) = Site kampanyalarımız kampanyalı fiyattan alınır, hocalarımızın ücretleri bu dönemlerde kampanyaya girer.

Birkaç özel ders hocası ve fiyatlar ile ilgili bilgi verelim istiyoruz. Kurumumuza kayıtlı en iyi eğitimciler ve saat olarak ücretlendirmeleri…

ÖNE ÇIKAN ÖZEL DERS HOCALARIMIZ

1) İngilizce özel ders ; Nil hoca = 1 ders İngilizce özel ders ücreti ( kampanyasız ) = 149 TL

2) Matematik özel ders ; Saim hoca = 1 ders Matematik özel ders ücreti ( kampanyasız ) = 169 TL

3) İktisat-İşletme-Maliye özel ders ; Erhan hoca = 1 ders İktisat-İşletme Maliye özel ders ücreti ( kampanyasız ) = 299 TL

4) Almanca özel ders ; Fahri hoca = 1 ders Almanca özel ders ücreti ( kampanyasız ) = 139 TL

5) Fransızca özel ders ; Betül hoca = 1 ders Fransızca özel ders ücreti ( kampanyasız ) = 189 TL

6) Muhasebe özel ders ; Yüceay hoca = 1 ders Muhasebe özel ders ücreti ( kampanyasız ) = 199 TL

 

* En gözde hocalarımızdan oluşan listemizi sizlerle paylaştık. Sadece İstanbul için geçerli olan bu listede, il dışı özel dersler için özel ders saati için 99 TL eklenir ve en az 15 saat eğitim garanti edilmelidir.

AÖF ÖZEL DERSKPSS ÖZEL DERSSMMM ÖZEL DERS GİBİ SINAV ÖZEL DERS SİSTEMLERİMİZDE ÖZEL DERSLERİMİZ KAMPANYADA OLARAK VERİLMEKTEDİR. SİTE İÇERİSİNDE VERİLEN EĞİTİMLER KISMINDA BULABİLİRSİNİZ.

Popüler Etiketler