İNGİLİZCE ÖZEL DERS

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

İLETİŞİM: 0543 661 77 10

 

KAMPANYALI İngilizce özel ders fiyatlarımız

 

AÖF ( Açıköğretim ) İngilizce özel ders ;

Vize ve Final eğitimi dahil ( 16 saatlik Özel Ders Eğitimimiz ) ; 390 TL

YDS İngilizce özel ders fiyatımız ; Toplam 40 Saat Birebir Özel Ders ;

2900 TL

İlköğretim başlangıç seviyesi İngilizce Özel Ders fiyatımız;

Haftada 4 saat ( 2 Ay ) İngilizce Özel Ders ;

2250 TL

İngilizce Öğreniyorum Özel Dersleri

Başlangıç seviyesi ; ( 30 Saat ) Birebir Özel Ders Eğitimi ; 1900 TL

Orta Düzey İngilizce Özel Ders ; ( 40 Saat ) Birebir Özel Ders Eğitimi ; 2400 TL

İleri düzey İngilizce Özel Ders ; ( 40 Saat ) Birebir Özel Ders Eğitimi ; 2900 TL

Birebir özel ders eğitimlerimiz haricinde, İngilizce ders kitabı ndan çok daha iyi bir ingilizce eğitimini, http://magaza.hocalarinhocasi.com/yabanci-dil-egitim-setleri-goruntulu-egitim-setleri-hocalarin-hocasi-emagaza/ingilizce-egitim-seti-goruntulu-egitim-setleri-hocalarin-hocasi-emagaza-1 linkine tıklayarak ( KAPIDA ÖDEME- ELİNİZE GEÇMEDEN ÖDEMEYECEĞİNİZ ) sistemimizle edinebilirsiniz.

İngilizce özel ders ve İngilizce Eğitim Seti için sizlere en güzel fiyat ve kaliteli eğitim fırsatını sunduk. Sizler bizim için değerlisiniz.

 

BİLGİ – BİLGİ – BİLGİ – BİLGİ

 

İngilizce özel ders ; İngilizce özel ders, Türkiye’de, günümüzde en çok aranan özel ders olarak karşımıza çıkıyor. Bunun sebebi, gerek okullarımızda, gerekse dershanelerde yeterli ingilizce eğitim hizmeti verilememesidir. Bu nedenle özel ders hizmeti vip hizmet olarak çok daha fazla tercih edilmektedir.

İLETİŞİM: 0543 661 77 10

Son yıllarda bilhassa bu alanda dershane sayısı gitgide artmakta ve öğrenciler bu şekilde dershane eğitimine psikolojik olarak zorlanmaktadırlar fakat, özel ders her zaman en iyi teknik olacak ve birebir eğitim İngilizce özel dersi için her zaman en kaliteli eğitimi sunacaktır. 30 kişinin aynı sınıfa oturtulduğu hangi sistemde öğretmene soru sorabilirsiniz ki ? herkesin 1 sorusu olsa soru 1 dakika cevaplaması 5 dakika olsa, 3 saat gider. Bu nedenle akıllı davranan herkes özel dersin çok daha mantıklı olduğunu bilir.

Özel ingilizce ders ; Geldik google’da en çok aranan ingilizce özel ders terimlerine. Arkadaşlar birinci sırada çıkan özel ders terimimiz aslında çok normal, ilk iki sıra olarak aramaların kısa tutulması.. Önemli olanlar aşağıda aslında…

İngilizce ders verenler ve Özel ders verenler ; İşte bize göre aramaların en önemli noktası… İngilizce de özel dersin en önemli noktası, İngilizce ders verenler dir, herkes bir olmayacağı gibi İngilizce özel ders verenler de bir değildir. Sırf bu nedenle, eğitim veren hocalarımızı İstanbul’un ve Tüm Türkiyenin en değerli hocalarından seçerek kurumumuza alıyoruz. Bu nedenle Özel derste, en önemli kısmı hocalarınhocası olarak en başarılı şekilde yaptığımız için bu konuda en önemli noktada en fazla puanı alan kurum olarak gururlanıyoruz.

Özel ingilizce dersi Özel İngilizce dersi daha önce de bahsettiğimiz üzere İngilizce kuralları en çabuk şekilde öğrenebileceğimiz yerdir. Çünkü aslında İngilizce kural ve kelimeleri bilmek, öncelikle sınavları geçirir fakat sonrasında sıragelen öğrenim tekrarları konuşma aktivitenizi bilinçaltında arttıracaktır. Bu yüzden Özel ingilizce dersi almak aslında hem sınavlarda başarılı olmak hem de konuşabilmek için en değerli yöntemdir.

İngilizce öğretmeni ; İngilizce öğretmeni nin önemini aslında İngilizce ders verenler kısmında yazmıştık ve bunla gurur duyduğumuzu belirtmiştik. En kaliteli hocaları toplayan en iyi kurumuz. Bu bizlere yetiyor.

Özel ders fiyatları ; Ve öğrencilerin de ailelerin de en merak ettikleri kısma geldi sıra… Eğitim evet çok önemli, İngilizce özel ders almak ta bir okadar değerli ve önemli olsa da İngilizce özel ders fiyatlarını bilmek herşeyden daha önemli aslında… Bu konuda da aslında kendimizle gurur duyuyoruz, nedeni aslında çok basit, dershanelerden daha ucuza İngilizce özel dersleri hem de en kaliteli hocalara verdirebilmek çok büyük bir başarı ve onurdur. İngilizce özel derslerinizi en iyi özel ders fiyatından ve en kaliteli İngilizce ders verenler den almak sizin için daha farklı bir amaç olduğunu düşünmüyoruz.

İngilizce özel derste de 1 numaralı kurum olmanın haklı sevincini yaşıyoruz…

Dilerseniz http://magaza.hocalarinhocasi.com a girerek bütçenize uygun olan İngilizce Eğitim seti alabilirsiniz.

Sizler için herşeyi düşündük…

Popüler Etiketler