İNGİLİZCE ÖZEL DERS KAMPANYASI

İNGİLİZCE ÖZEL DERS KAMPANYASI

İngilizce, son yıllarımızın en önemli ve en çok aranan ( dünya ortak dili ) olarak kabul edilen ve Türkiye’de malesef öğrenmenin çok zor olduğu dil olarak karşımıza çıkıyor, biz de bu nedenle, ingilice ders için ingilizce özel dersler üzerinde güzel bir kampanya yaptık. Türkçe ingilizce ve ingilizce türkçe için özel ders veren birçok eğitimci bulunsa da biz, hocalarınhocası olarak, ister etüt merkezinde isterseniz kendi evinizde fiyat değişimsiz özel ders sistemini sizlere sunuyoruz.

İstanbul İngilizce özel ders için en önemli öğrenme noktası, bu nedenle İstanbul daki her yere İngilizce özel ders servisini hizmetinize sunuyoruz. İngilizce ders kitabı yerine ise, İngilizce görsel eğitimlerimiz ile size destek veriyoruz. Hem de çok uygun fiyatlara. Dershaneden çok daha ucuza Özel Ders, bizim sloganımız. Bu sebeple, sizlerin dikkatini özellikle bu hususa çekmek istiyoruz. Ve herkese adil fiyat, değişmeyen İngilizce özel ders fiyatları ile karşınızdayız. Hem de Açık bir şekilde yazarak.

KAMPANYALI İngilizce özel ders fiyatlarımız ;

AÖF ( Açıköğretim ) İngilizce özel ders ;

Vize ve Final eğitimi dahil ( 16 saatlik Özel Ders Eğitimimiz ) ; 390 TL

YDS İngilizce özel ders fiyatımız ; Toplam 40 Saat Birebir Özel Ders ;

2900 TL

İlköğretim başlangıç seviyesi İngilizce Özel Ders fiyatımız;

Haftada 4 saat ( 2 Ay ) İngilizce Özel Ders ;

2250 TL

İngilizce Öğreniyorum Özel Dersleri

Başlangıç seviyesi ; ( 30 Saat ) Birebir Özel Ders Eğitimi ; 1900 TL

Orta Düzey İngilizce Özel Ders ; ( 40 Saat ) Birebir Özel Ders Eğitimi ; 2400 TL

İleri düzey İngilizce Özel Ders ; ( 40 Saat ) Birebir Özel Ders Eğitimi ; 2900 TL

Birebir özel ders eğitimlerimiz haricinde, İngilizce ders kitabı ndan çok daha iyi bir ingilizce eğitimini, http://magaza.hocalarinhocasi.com/yabanci-dil-egitim-setleri-goruntulu-egitim-setleri-hocalarin-hocasi-emagaza/ingilizce-egitim-seti-goruntulu-egitim-setleri-hocalarin-hocasi-emagaza-1 linkine tıklayarak ( KAPIDA ÖDEME- ELİNİZE GEÇMEDEN ÖDEMEYECEĞİNİZ ) sistemimizle edinebilirsiniz.

İngilizce özel ders ve İngilizce Eğitim Seti için sizlere en güzel fiyat ve kaliteli eğitim fırsatını sunduk. Sizler bizim için değerlisiniz.

www.hocalarinhocasi.com Ekibi

Popüler Etiketler