GÜNLÜK PRATİK İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU

GÜNLÜK PRATİK İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU

 

İngilizce öğrendim, öğreniyorum, oldu olacak derken, Vocabulary de tamam, ama bir türlü olmuyor değil mi ? Zamanlar, kelimeler havada uçuşadursun, bizim teklifimiz bir yana dursun, size şimdi bahsedeceğimiz sistem, hiçbir kursun göze alamadığı özel bir sistemdir..

Arkadaşlar bizler, hocalarinhocasi.com olarak, yaptığımız yeni anlaşmamız sonucunda, Günlük Pratik ingilizce eğitimini, 5 er kişilik sınıflarda, tamamiyle konuşma üzerine yoğunlaştırarak, İngilizce eğitimlerini Pratik İngilizce konuşma eğitimleriolarak değiştirdik. Herkesi 0’dan başlatıp 5 günde İngilizce sistemi ile, günlük konuşma dilini öğretiyor ve pratik yaptırıyoruz..

Hem de dershane ve kurslara göre çok daha cüzzi bir fiyat ile..

Arkadaşlar bugün İngilizce Türkiye’nin bir gerçeği olmuş durumda ve bu gerçek ile hareketle, artık işyerleri hatta devlet bile İngilizce bilen personele dil tazminatı vermek ile bunun gerekliliğini savunmaktadır. İşte hal bu iken, günlük Pratik İngilizce veİş İngilizcesi olarak ayırdığımız gruplarımızda 5 günde İngilizceyi konuşuyor hale getiriyoruz, inanın ki bu gerçek.

Tüm imkanlarımızla, bunu gerçekleştirmek için çabaladık ve sonunda nihayet, 990 TL bedel ile Size özel hocanız eşliğinde dershanelerin minimum 4-5 bin TL ye yaptığını bu fiyata gerçekleştiren bir anlaşmaya imza attık, Arkadaşlar, İstanbul için geçerli olan bu sistemimize kayıtlarımız başladı. ( Gruplarımız 3 ayda 1 toplanmaktadır – Toplam kapasite 5 grupta 25 adaydır )

İletişim ; 0543 661 77 10 – Detaylı Bilgi Alabilirsiniz..

Popüler Etiketler