GÖRÜNTÜLÜ AKADEMİ EĞİTİM SETİ

GÖRÜNTÜLÜ AKADEMİ EĞİTİM SETİ

 

Eğitimde çığır açan ve 2 yeni sistemi Türkiyemize kazandıran hocalarınhocasıgörüntülü akademi yayınları ile yapmış olduğu iş ortaklığı neticesinde siz değerli öğrencilerimiz için muhteşem bir gelecek programı yayına sunmaya hazır.

Yapım aşaması 1 yılı bulan, eğitim seti ve eğitim ile ilgili geri hizmetleri toplam süreç bakımından seneler alan muhteşem bir eğitim kalitesini hedeflediğimiz % 100 güncel eğitim setleri ile Türkiye’nin yeni odağı olan hocalarınhocası ve görüntülü akademi ( GAkademi ) , sizler için harika bir iş ortaklığı yaptı. Bunu gururla bildirmek isteriz ki, gerek KPSS Eğitim seti olsun gerek AÖF Eğitim seti olsun gerekse SMMM Eğitim seti olsun, ilköğretimden başlayan ve üniversite sonrası sınav eğitim setleri ile devam eden bu güncel yayınlarımız, tamamen öğrenci odaklı olarak düşünüldü ve yayına girdi. İngilizce Eğitim seti ve Matematik eğitim seti de var !

Eğitim seti hizmetinden sertifika programlarına kadar, hatta hocalarınhocası grubundaki eğitim hocalarımıza sorular sorabileceğiniz ve yanıtlarını en kısa sürede alabileceğiniz bir sisteme kadar, öğrencilerimiz için herşey düşünüldü, binlerce hocanın binlerce eğitimini barındıran veri tabanında istediğinizde giriş yapıp eğitimleri izleyebilecek, istediğinizdeyse eğitim seti alarak izleme şansı yakalayabileceksiniz. Artık Türkiye’de her yol hocalarınhocası‘na çıkmaya başladı.

Görüntülü akademi ile yapmış olduğumuz iş ortaklığımız bizler için yılların vermiş olduğu emek ve güven sonucu ortaya çıkmıştır.

Şuan halihazırda eğitim setlerini http://magaza.hocalarinhocasi.com dan bulabiliyorsunuz, gelecekte ise, online olarak izleyebileceğiniz eğitim setleri‘nin tek parçada giriş şansını yakalayacaksınız. hocalarınhocası sizleri düşünüyor, sizlerin Ülkemizin geleceği olduğunu biliyor ve bu farkındalıkla yatırımlar yapıyor.

Arkadaşlar, görüntülü akademi ve hocalarınhocası kardeş kurumlardır, bu nedenle, özel ders hizmetleri bakımından Türkiye’nin en büyük özel ders sitesinden eğitim alabilecek, Türkiye’nin en büyük görüntülü yayınlarından da eğitim seti alabilecek, hatta online olarak cep telefonunuzdan, laptopunuzdan istediğiniz yerde dersleri binlerce farklı hocadan izleyebileceksiniz.

http://magaza.hocalarinhocasi.com ……………………………………. % 100 güncel Eğitim seti alabilirsiniz

Popüler Etiketler