CENDERE VADİSİ YAŞAM ŞEHRİ TAVSİYE EDİYORUZ

CENDERE VADİSİ

Cendere Vadisi, yeni keşfimiz olan muhteşem web sitesidir. İstanbul’u başka gözlerle görebilen tek tıkla ulaşmanın en kolay yoludur. Yayınlamış oldukları basın bülteni gerçekten ilgi çekici…

Cendere Vadisi’nde Hayat ve Ticaret Başlıyor

İstanbul’un en niş projesi Cendere Vadisi’nde hayat başlıyor. Eğitim, bilişim ve teknoloji üssü olacak bu yeni şehrin portalıwww.cenderevadisi.com ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bir tıkla ayağınıza getiriyor.

İstanbul’un “YeşilVadisi” büyük bir dönüşüm geçiriyor. Cendere Vadisi yeni imar planlarında “eğitim, bilişim, teknoloji” konseptine uygun görüldü. Deyim yerinde ise İstanbul’un silikon vadisi olmaya hazırlanıyor. Fabrikalardan, gecekondulardan ve plansız yapılardan temizlenen Cendere Vadisi’nde sağlıklı, huzurlu ve parıltılı bir yaşam başlıyor.

100 bin kişinin yaşayacağı modern, yeni bir şehir sizi bekliyor

İstanbul’un orta yerindeki bu ekolojikşehir,özelgöletalanları, açıkyürüyüşparkurları, dükkanlar, beşyıldızlıotellerveçokdahafazlasınıvaatediyor. CendereVadisiprojesitamamlandığında 100 bin kişilik yeni bir şehir doğacak. Modern, ferah bir yerleşim merkezi sizleri bekliyor.www.cenderevadisi.com YeşilVadisakinlerive çalışanlarıiçinşehrinihtiyaç duyacağı her türlü hizmetin yer aldığı bir platformdur. Restaurantlar, kafeler, oteller, güzellik merkezleri, dükkanlar, çilingir, sinemalar, alışveriş merkezleri, turizmacentaları, marketler, kısaca ihtiyaç duyduğunuz her kurum www.cenderevadisi.com’da sizi bekliyor.

Cendere Vadisi’nde hangi, hizmeti, en uygun ve en yakın nereden alırım?

Cendere Vadisi’nde oturanlar, çalışanlar ihtiyaç duydukları her hizmete tek tıkla ulaşabilecekler. Davete yetişeceğim en yakın terzi nerede? Doğum günü partisi vereceğim en uygunmekân hangisi? Misafirim gelecek ev yemeğiniz var mı? Biraz kilo aldım, spora mı, diyetisyene mi gitsem? En taze balıklar nerede? Bu akşam hangi mekanda canlı müzik var? Eve çiçek almam lazım çiçekçi nerede? Bana en yakın eczane hangisi? Haritalar, adresler, telefonlar, akıllı uygulamalarla istediğiniz her türlü hizmete www.cenderevadisi.com‘da kolayca ulaşabileceksiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan şehirdeki indirimler, promosyonlar, öneriler hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

Popüler Etiketler