Arapça Özel Ders

ARAPÇA ÖZEL DERS

İLETİŞİM ; 0543 661 77 10

ARAPÇA ÖZEL DERS FİYATLARIMIZ AŞAĞIDADIR FAKAT YAZIMIZI MUHAKKAK OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ…

Arapça, günümüz Türkiyesinde son 5 sene içerisinde, gerek imam hatip okullarının artışı ile, gerek temel eğitimin ilk senelerinden itibaren değiştirilen Türkçe eğitim sisteminin el yazısı sistemine kayması ile birlikte, Arapça öğrenme ihtiyacı hisseden öğrenciler bazında büyük bir artış göstermiştir.

İstanbul açısından bakıldığında şehir olarak Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip olan ili İstanbul‘da da dolayısıyla Arapça eğitimialmak isteyen öğrenci sayısında hayli artış gözlemlenmiştir.

Bize ulaşan öğrencilerimiz veya velileri de Arapça‘nın en iyi şekilde Özel Ders sistemi ile öğrenileceğini görmüş ve anlamış bulunmaktadırlar. Arapça özel ders ile çok daha kolay öğrenilebilecek bir dildir, nedeni ise yüz yüze ve birebir eğitim anlayışı olduğu için, konuşarak öğrenme fırsatı yakalayan öğrencilerimiz, Özel ders için İstanbul çapında 1 numara olan hocalarinhocasi ile başlı başına büyük bir heyecan ile Arapça dilini öğrenmektedirler.

Arapça özel ders lerimiz İstanbul çapında olup, İstanbul Avrupa veya İstanbul Anadolu yakası farketmeksizin Arapça özel derseğitimlerimiz hızla devam etmektedir.İstanbul Arapça özel ders için doğal olarak en uygun bölge olduğu için Arapçakursiyerlerimiz gün geçtikçe artış göstermektedir.

Arapça eğitimi ni İstanbul‘un en kaliteli iki Arapça hocası vermekte olup, HANIM öğretmen veya ERKEK öğretmen talebinde bulunabilirsiniz. Arapça kurslarına göre farkımız hem çok daha kısa sürede eğitimin tamamlanması hem de uzun ömürlü, konuşarak Arapça özel dersleri nden faydalanmanızdır.

Arapça kursları İstanbul da yoğun olarak eğitim vermekte olsalar bile, bizim eğitimlerimiz hem İSMEK Arapça kursları nın yapmış olduğu hizmetten çok daha kısa sürede Arapça eğitimi ni bitirmek hem de En başta konuşarak Arapçayı da öğrenerek farkınızı ortaya koymanız olacaktır.

Alacağınız Arapça özel ders leri sonrasında Arapça Türkçe çeviri veya Türkçe Arapça çeviri yapacak duruma geleceksiniz. Yasin Arapça okunursa ve anlamını Türkçe olarak bilerek okunursa, ne kadar da güzel olur değil mi ?

İşte tam da bu noktada Arapça özel ders leri ile en kısa sürede başarıyı yakalatma güvencesi ile Kurumumuz karşınızda duruyor. Arapça Eğitimleri dilerseniz kendi evinizde dilerseniz Etüt Merkezlerimizde yapılabiliyor. Tamamen sizin seçiminiz doğrultusunda sistemimiz kurulmuştur ve tamamen istekleriniz doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

 

ARAPÇA ÖZEL DERS FİYATLARI

İLETİŞİM ; 0543 661 77 10

SAAT BAZLI ARAPÇA ÖZEL DERS FİYATLARI ;

Arapça özel ders fiyatları saat ücreti olarak 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Yapacağımız kurumsal anlaşma doğrultusunda Arapça özel ders alacağınız ders saati gibi, Arapça özel ders alacağınız süre de fiyatlarımızı doğrudan etkilemektedir.

PAKET BAZLI ARAPÇA ÖZEL DERS FİYATLARI ;

PAKET 1 – 50 SAAT ARAPÇA OKUMA – YAZMA BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ ; 8000 TL / 2-8 TAKSİT AVANTAJI ( EĞİTİM SÜRESİ 5 AY )

PAKET 2 – 120 SAAT ARAPÇA OKUMA – YAZMA ORTA SEVİYE ÖZEL DERS EĞİTİMİ ; 15.000 TL / 2-15 TAKSİT AVANTAJI ( EĞİTİM SÜRESİ 1 SENE 3 AY )

PAKET 3 – 200 SAAT ARAPÇA OKUMA YAZMA KONUŞMA ORTA SEVİYE ÖZEL DERS EĞİTİMİ ; 20.000 TL / 2-20 TAKSİT AVANTAJI ( EĞİTİM SÜRESİ 1,5 SENE )

PAKET 4 – 500 SAAT ARAPÇA TAM DÜZEY OKUMA YAZMA KONUŞMA EĞİTİMİ ; 50.000 TL / 2-50 TAKSİT AVANTAJI ( EĞİTİM SÜRESİ 4 SENE )

 

* ARAPÇA OKUMA – YAZMA DIŞINDA KONUŞMA GARANTİSİ VEREN İSTANBULDAKİ TEK KURUMUZ. ARAPÇAKONUŞMA TESTİ EŞLİĞİNDE EĞİTİM BİTMEKTEDİR.

www.hocalarinhocasi.com

Popüler Etiketler