AÖF ÖZEL DERSTE KAMPANYA

AÖF ÖZEL DERS KAMPANYA

Aöf ( Açıköğretim Fakültesi ) için büyük bir kampanya hazırladık. Türkiye’nin en ünlü AÖF hocası Erhan Hoca nın düzenlemiş olduğu kampanya ile artık Açıköğretim muhteşem hale geliyor, çünkü hem en büyük kalite hem de en ucuz fiyat ile AÖF özel ders‘te başarı sizleri bekliyor.

Saygıdeğer Açıköğretim öğrencileri, AÖF‘ün aranan hocası Erhan Hoca nın düzenlemiş olduğu kampanya ile, AÖF İktisat özel ders , AÖF İşletmeözel ders , AÖF Maliye özel ders ve AÖF Muhasebe özel ders gibi Açıköğretim bölümleri için devasa bir özel ders kampanyası başlatılmıştır. Sizler birçok derste zorlanıyor olabilirsiniz fakat, http://www.hocalarinhocasi.com/aof-ozel-ders-ogrencilerimiz-ve-basarilari linkinden öğrenci başarılarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca Erhan Hoca mızın hazırlamış olduğu Özel ders KampanyaAÖF İlahiyat özel ders ve AÖF Adalet önlisans özel ders öğrencilerini de kapsıyor.

Fiyatlarımız ve kalitemizi artık Tüm Türkiye duymaya başladı, sizler de bir an önce Erhan Hocamız ile tanışma fırsatını kaçırmayınız. Muhasebe özel ders olsun İktisat özel ders olsun, İlahiyat özel ders olsun, İşletme özel ders ve Adalaet özel ders olsun Türkiye’nin en iyi hocalarından ders alma fırsatını kaçırmayın. AÖF Özel derste kampanyalı fiyatlarımız ;

1 AÖF dersi vize final dahil eğitimi 380 TL – 16 saat

3 AÖF dersi vize final eğitimi 990 TL – 40 saat

7 AÖF dersi vize final eğitimi 1750 TL – Saat sınırı yok

Ayrıca Özel ders e İstanbul dışından gelemeyeceğimiz öğrencilerimizi de düşündük, Arkadaşlar AÖF‘ün en kapsamlı Görüntülü eğitim setleri de bizde hem de çok cüzzi fiyatlar ile ( Setler elinize geçmeden ödeme yapmamanız adına kapıda ödeme avantajı ile ) http://magaza.hocalarinhocasi.com/aof-kredili-sistem-setleri-goruntulu-egitim-setleri-hocalarin-hocasi-emagaza linkinden Görsel eğitim setleri mize ulaşabilirsiniz.

Popüler Etiketler