AÖF Özel Ders Öğrencilerimiz Ve Başarıları

AÖF ÖZEL DERS ÖĞRENCİLERİMİZ VE BAŞARI DURUMLARI

Aöf ( Açıköğretim Fakültesi ) öğrencilerimizden birkaçının başarı ve hikayelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. AÖF özel dersöğrencilerimizi tanıma ve bizzat kendileri ile görüşme fırsatına sahipsiniz. Örneklendirme olarak birkaç aöf öğrencimizin hikayelerini ve AÖF notları nı sizlerle paylaşacağız…

Ayetullah Kenan Kaya ; Erhan Hocamız ile tanışmadan önce Genel Not Ortalaması 1,20 . 1. dönem aldığı 2 ders sonucunda GNO sunu 1,55’e ve Son sınıfın ilk döneminde aldığı dersler ile GNO sunu 1,87 ‘ ye çıkartmıştır. 2. Dönem sonunda mezun olması beklenmektedir. İlk AA sını Erhan Hoca ile beraber almıştır.

Ekrem Arapkirli ; Erhan Hocamız ile tanışmadan önceki not ortalaması 1,60 olan Ekrem’in aldığı 3 ders sonucunda not ortalaması 2,22 ye fırlamıştır. Böylelikle daha önce aldığı DD-DC-CD not derslerinin tamamından geçmiş sayıldığı için, 2. dönem mezun olması beklenmektedir. İlk AA sını Erhan Hoca ile beraber almıştır.

Emre Öztemir ; Erhan Hocamız ile tanışmadan önceki not ortalaması 1. sınıf için 1,10 olan öğrencimiz, 1. sınıfın 2. döneminde almış olduğu 2 dersten de geçmiş, 2. sınıf 1. dönem için eğitim aldığı derslerde ise ( vizeden 10 almasına rağmen kaydırma yaparak ) Finalinde 70 alarak CB ile geçme başarısını göstermiştir. Not ortalaması 1,55 e fırlamıştır.

Engin Bey ; Erhan Hocamız ile beraber aldığı derslerin % 80 ‘inden geçmiştir. Geri kalan derslerden geçememesinin sebebi, elinin yarılarak bir kaza sonucu öğleden sonraki sınava girememiş olmasıdır.

Gülcan Hanım ; AÖF‘ün en zor derslerinden olan İngilizce ve Yöneylem araştırması gibi derslerde Erhan Hocamız ile hazırlanmış ve Not ortalamasını 1,88 den 2 ye çıkartmıştır.

Sefa Bey ; Sınavlara 3 gün kala Erhan Hocamız ile tanışma fırsatı yakalamış ve özel bir program ile 3 günde aldığı derslerin ( 5 ders ) başarı ortalaması 75 olmuştur.

Yetkin Türkkal ; Tek derste Vize ve Finalde 100 alarak Erhan Hocanın en başarılı öğrencisi olma ünvanı şimdilik kendisindedir.

Gülşah Hanım ; Erhan Hoca ile tanışmadan önce not ortalaması 1,55 olan Gülşah hanım, 2 dönemde not ortalamasını 2,35’e çıkarmayı başarmıştır. Tebriklerimizi sunuyoruz.

 

Arkadaşlar Erhan Hoca ve Ekibi ile AÖF‘e hazırlanmak büyük bir ayrıcalıktır. Birkaç arkadaşımızı örnek olarak gösterdik, sizler de istediğiniz taktirde kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Aöf özel ders başarıları ‘ nı görüyorsunuz. Aöf ders notlarını bizzat kendilerinden öğrenebilirsiniz. Aöf kredili sistem notları hakkında detaylı bilgiyi Ünlü Erhan Hocamızdan alabilirsiniz.

Kucak dolusu sevgiler ve başarı dleklerimizle.

HocalarınHocası Ekibi…

Popüler Etiketler