AÖF ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

Merhaba arkadaşlar…

Bu yazımızda; sizlerle AÖF (Açıköğretim) ile ilgili bazı bilgiler paylaşacağız. Güncel olarak en çok merak edilen AÖF ile ilgili tanımlamalar;
İlk olarak AÖF sınavı ve AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından bir anda tüm AÖF öğrencilerinde bir telaştır baş gösterir. AÖF sınavları ve AÖF sınav sonuçları en çok merak edilen konu oluverir ülkemizde. Bunun sebebi daha çok sınav odaklı bir mekanizma ve sınav sonuçları ile ilgilidir. Ülkemizde Açıköğretim başlı başına bir bütünlüktür. Öyle ki bir anda AÖF sınav tarihlerinin açıklanmasından AÖF sınav sonuçlarının  açıklanmasına kadar olan maratonda Türkiye geneli çan sistemi ile derslerden geçilir ya da kalınır, birçok öğrencinin merakla e-öğrenme sistemine yüklenmesinin sebebi de budur.

AÖF çok büyük bir öğrenci topluluğudur ve bunun bir sonucu olarak, bir anda milyonları etkiler. Memuriyette yükselmeleri sağlayan, üniversite mezuniyeti ile yeni kapılar açan AÖF, sistem olarak test sistemi üzerine kurulmuş olması kaynaklı olarak ülkemiz içerisindeki aileleri hatta inanın ki ekonomiyi bile etkiler bir sistem haline dönüşmüştür. Tabii askerlik avantajını da saymamak haksızlık olur bu sisteme.

Bu güne kadar kredili sisteme geçilmeden önce bilhassa AÖF soruları gündemde oldukça fazla yer kaplıyordu, siz bir elinizle çıkmış AÖF sorularından tutun biz de bir elimizle AÖF kredili sistemi tutalım aradaki ipte AÖF vizeAÖF final ve son dönemlerde AÖF bütünleme hakkına kadar hepsi sırayla dizilmiş birçok aranan ve merak edilen AÖF mantığıyla karşılaşmak mümkün değil mi? Hepiniz acaba bu sene AÖF ne sorar diye düşünüp internet başında e-öğrenme’den AÖF sınav sorularına, AÖF çıkmış sorulardan AÖF güncel sorularkredili sisteme kadar saatler harcamadınız mı? AÖF sınav yerlerinizi her sınav öncesinde araştırıp AÖF sınav tarihlerine her sınav yaklaşırken onlarca defa yeniden göz atmadınız mı?

Fakat bunca şey ile meşgulken maalesef e-öğrenme portalını bile tam manasıyla ve hakkıyla kullanamadınız, belki de portaldaki dersi dinleyebilirsiniz kısmından haberi dahi olmayan birçok öğrencimiz var ülkemizde, çünkü tek amaç sınavı geçmek, dershanelerin sistemleri dahi bunun üzerine kurulu maalesef… Fakat biz www.hocalarinhocasi.com ailesi olarak tüm bu yanlış sonuçların üzerinden gelmeyi amaç edindik.

Artı-SA Eğitim ile yapmış olduğumuz işbirliği neticesinde sizlere eğitimleri tamamen öğrenmeniz ve derslerinizi bilerek geçmeniz adına Özel ders şeklinde sunmaya başladık. AÖF özel ders içeriğine en yatkın olan yerlerden ve eğitimlerden biridir, çünkü kitaplardan alamadığınız anlayamadığınız bilgileri özel ders sayesinde rahatlıkla anlayabilir ve gönül rahatlığıyla sınava girebilirsiniz diye düşündük. Bir yandan da geleceğin en büyük portallarından ve geleceği okumaya çalışan portallardan biri olup, kendimize ait bir e-öğrenme sistemi geliştirmeye başladık. Yakın gelecekte AÖF e-öğrenme sistemimizi de sizlere tanıtacağız.

Artık AÖF sınavı ile ilgili ne blog blog soru arayacaksınız ne de AÖF sınavı ile ilgili sonuçlara e-öğrenme sistemini açtığınızda korkarak bakacaksınız… Sizlere dershanelere  tonlarca para dökmek yerine AÖF için yeni modellerimizi sunuyoruz.

1) AÖF özel ders al ve bilerek öğrenerek geç.

2) AÖF derslerinde görüntülü yayınlarımızı internet sitemizdeki e-mağazamızdan alın ve konuları hiçbir yerde bulamayacağınız AÖF güncel soru çözümleriyle beraber hocanız size istediğiniz zaman bilgisayarınıza dvd’yi taktığınızda dersi sorular üzerinden anlatsın. Anlayamadınız mı tekrar izleyin hem de istediğiniz kadar… Hem de bu saydığımız 2’si de dershane fiyatlarından çok daha uygun fiyata biliyor musunuz… Ne kadar garip değil mi, ama gerçek arkadaşlar, doğru olan sizi sömürdükçe sömüren dershane eğitimi değil bire bir özel ders eğitimi ya da kuruma gelemiyorsanız kargo ile 1 günde elinizde olacak konu anlatımlı soru çözümlerini alarak gönül rahatlığıyla AÖF derslerinden geçmektir…

AÖF E öğrenme kapısını daha iyi kullanmanızın da sizlere pozitif etkide bulunacağından emin olun, güncel olarak Açıköğretim Fakültesinin hazırlamış olduğu sesli kitap uygulaması bile sizler için aslında inanın ki bir nimettir.

Bizler www.hocalarinhocasi.com ve Artı-SA Eğitim Danışmanlık olarak şimdiden, AÖF bütünlemeye girecek öğrencilere başarılar dileriz, ayrıca AÖF bütünleme sınavına girebiliyor olan arkadaşlarımızı da tebrik ederiz, neticesinde mezuniyete 1. Adaylar kendileri… AÖF sınav sonuçları açıklandıktan sonra AÖF bütünleme heyecanı sardı ve yeni dönem gelecek ardına yeniden, yine AÖF soruları ve AÖF sınav soruları araştırmalarına gireceğiniz yeni bir dönem daha…

AÖF bu dönemleri bitirdiğinizde ve geriye baktığınızda, diplomanızı almış olduğunuz ve hayatınıza belki de başka bir yol çizebileceğiniz bir sistem olarak kalacak ve mezun olduğunuz gün bu yazdığımız yazıda aslında ne kadar da çok şeyin doğru olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

AÖF bütünleme sınavlarında başarılar dileklerimizle Yeni bir AÖF kayıt dönemine merhaba

Popüler Etiketler