AOF,KPSS,SMMM VE SITE TANITIMIMIZ

KPSS KURSLARI, SMMM KURSLARI, AÖF KURSLARI VE ÖZEL DERS FARKI

Merhaba sayın öğrencilerimiz. Kurmuş olduğumuz web sayfamızın temel hedefi; Gerek Açık öğretim Fakültesi, gerek Smmmsınavlarına hazırlık için, gerekli olan özel ders içeriklerini barındırmak ve Yabancı dil eğitimlerinde ise İngilizce Ders, Fransızca Ders, Almanca ders gibi taleplerinizi alarak, sizleri mutlak başarıya ve mutlak öğrenime ulaştırmaktır. Bunun yanında, İstanbul’da, Özel Matematik dersi veren başarılı hocalarımız eşliğinde sizlere Matematik gibi temel eğitimleri sevdirmek amacındayız. 7’den 77’ye yüzde 90 öğrencimiz tecrübeyle sabittir ki Açık öğretim, Smmm veya Örgün eğitim Üniversite sınavlarında, gerek Yabancı dil gerek temel Matematik gerekse İktisat, İşletme ve diğer branşların alt dal eğitimlerinde sıkıntı yaşayabiliyor.

İstanbul özel ders verilen en yoğun noktalardan biridir. Bu nedenle, İstanbul içine özel ders, dışına ise, Görüntülü dershane setlerimiz ile yardımcı olmaya, sizlere en kaliteli eğitimi vermeye çalışıyoruz.

Özel İngilizce Derslerimizde amacımız; alanında uzman olan İngilizce ders verenler eşliğinde Özel İngilizce dersi taleplerinize, mutlak başarı hedefiyle bire bir bilinçaltı eğitimlerimizi ve materyallerimizi kullanarak, Özel ders ücretlerimizi ise en uygun fiyatlarda tutup, siz değerli özel ders talep eden öğrencilerimizi başarıya ulaştırmaktır.  İngilizce eğitimini;  sizleri, sadece sınava hazırlamak amaçlı değil, yanında konuşmayı da başarabilecek tam kapasitede, donanımlı bir öğrenenci haline getirebilmek amacı ile birebir eğitim şeklinde öneriyoruz.

Kurumumuzda, İngilizce öğretmeninizi, Matematik öğretmeninizi kendiniz seçebilir, kimden bu yoğun eğitimleri alacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Bu özel eğitimlerin amacı, sizlere bugüne kadar verilmiş olan tüm İngilizce eğitimlerini bir kenara bırakarak, özel eğitim kurumlarında alabileceğiniz eğitimin, diğer dershane eğitimlerinden çok daha farklı olacağını gösterebilmek üzerine inşa edilmiştir.

Özel eğitimlerimizde, kişisel envanteriniz üzerine rehabilitasyon olanağı da bulabileceksiniz, bu güzel yaklaşımın amacı ise, sizlere özel ders için İstanbul’da yepyeni bir kapı açmak ve hem fiyatı hem kalitesi ile birebir eğitimin avantajlarını siz değerli öğrencilerimize sunabilmektir.

Bizim temennimiz; hem özel ders fiyatlarına bakıp, hem de özel ders kalitesini incelemeniz, kurumumuzda ders verenler ile ders alan siz güzide öğrencilerimizi, aslen, ne derecede istediğiniz fiyat ve kalitede bir araya getirebildiğimizi görebilmenizdir.

Özel ders ücretleri konusunda, kurumumuz ile yapabileceğiniz anlaşmalar, taksitlendirilebilir olup, böylelikle maddi olarak sizler için külfet olmaktan çıkarak, sizlere büyük bir huzur verecektir.

Matematik özel ders olsun, İngilizce özel ders olsun, bilhassa Açık öğretim Fakültesi ve Smmm olsun; hem çalışıp hem okuyan öğrencilerin yararına da her şeyiyle düşünülmüş ve programlama bunun üzerine kurulmuştur. Kaliteli eğitimiamaçlıyorsanız, hedeflerinize ulaşabilmek için tüm değerli öğrencilerimizi kurumumuza davet ediyoruz.

Dil eğitimleri ve dil kursları konusunda İngilizce kursları, Almanca kursları, Fransızca kursları artık o kadar çoğaldı ki, inanın kaliteli eğitimden çıkarak artık sadece para üzerine kurulu bir sistem haline getirildi, fakat bizim amacımız tam tersine birebir eğitimi özendirmek ve gerek dil eğitimlerinde gerekse Matematik özel dersi veya AÖF derslerinde sizleri mutlak başarıya ulaştırmaktır…

Gerek KPSS olsun gerek AÖF veya SMMM olsun, eğitimlerimiz birebir eğitim olmakla beraber genel anlamlılık üzerine ve unutturmamak üzerinedir…

Bu sebeplerden dolayı, sizlere nacizhane olarak tavsiyem Ne AÖF kurslarına ne KPSS kurslarına ne de SMMM kurslarına aldanmamanız, bunun yerine KPSS özel ders ile SMMM özel ders ile sınavlardaki başarınızı katlayıp kazanmanız veya AÖF özel dersleri ile derslerinizi rahatlıkla geçebilmenizdir…

Yanınızdayız hem de dershanelerden daha ucuza birebir eğitim ile…

Popüler Etiketler