AOF,KPSS,SMMM KURSLARI

AÖF, KPSS,SMMM KURSLARI – ÖZEL DERS VE İSTANBUL DERSHANELERİNİN FARKLILIKLARI

Özel ders fiyatları, en çok merak edilen, hem aile bütçesi yönünden, hem de kalite ve başarı yönüyle optimum’da tutulması gereken en önemli unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Fakat bu konuda, AÖF dershaneleri, KPSS dershaneleri, SMMM dershaneleri ve AÖF, SMMM, KPSS kursları sistem olarak artık gereken verimliliği verememekte, bu yüzden devir özel dersve özel eğitim’e kaymaktadır. Özel ders ve Özel eğitim’in, dershane fiyatları bareminde hatta daha düşük ücretlerde bile yapılıyor olması, hem öğrencileri hem de öğrenci ailelerini gereğince mutlu etmektedir. Bu nedenle artık herkes aynı fikirde birleşmektedir. Aynı kurs fiyatları varsa, neden birebir eğitimi tercih etmeyeyim ki? Bizce de öyle…

Yabancı Dil ailesi içerisinde, birçok branşta, başta İngilizce özel ders olmak üzere, Almanca özel ders, Fransızca özel ders gibi alanlarda uzman eğitmenlerimiz ile birlikte sizlerin yanında olan kurumumuz, sizleri, salt başarıya götürmek amacıyla kurulmuştur.

Matematik, öğrencilerin en büyük kabusu olmaktan artık çıksın istiyoruz. Bu sebeple, özel matematik dersi, en kaliteli matematik eğitmenleri ile sizler için yeni ve farklı bir öğrenim oluşturmak amacıyla sizlere veriliyor, hedefimiz mutlak başarıdır. Bilhassa İstanbul özel ders bakımından matematik alanında yoğun karmaşa yaşayan öğrencilerin olduğu bir lokasyondur. Bu sebeple sizlere tavsiyemiz, matematiği sevilmeyen ders değil, gerekli öğrenim metotlarıyla gayet kolay ve eğlenceli hale getirmenizdir. Bunu nasıl mı yapacaksınız, kurumumuz hizmetinizde…

ÖSYM ve ÖSYM’nin uygulamış olduğu sınavlar için verilen büyük bir eğitim ağından bahsediyoruz. Biliyorsunuz ki, ÖSYM yıl içerisinde birçok sınav yapmakta ve sonuçların açıklanması için herkes dört gözle beklemektedir. Ygs, Lys, Ales gibi birçok sınav ÖSYM çatısı altında yapılmaktadır… 7’den 77’ye tüm ÖSYM sınavlarında eğitim olanaklarımız mevcuttur.

AÖF içinse, her donem en geniş öğrenci kitlesine sahip olan Açık Öğretim Fakültesi eğitimlerimiz hızla devam etmektedir. Burada hem gerekli eğitimleri birebir alırsınız hem de en uygun fiyat güvencesini yaşarsınız. Dershanelere bu güne kadar 20 kişilik sınıflara dizilerek ve verilen eğitimden memnun kalmadığınız halde yine de zorunluluktan giderek, yeterince sıkılmadınız mı? AOF gerçekten de bizim işimiz, İktisat,İşletme,Maliye,Muhasebe bölümleri başta olmak üzere, Uluslararası ilişkiler,Bankacılık Finans v.b bölümlerin tüm alt dersleri birebir özel ders şeklinde kurumumuzda verilmektedir. Sitemizdeki numaradan bize ulaşabilirsiniz, kayıt lokasyonumuz İstanbul’dur. AÖF sınav yaptığında gerekli bazı mantık hareketlerine de sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz… AÖF sınavı için tüm çalışma notlarına da sistemimizdeki telefon numaramızdan ulaşabilir, AÖF sonuçlarınızı bu sayede daha iyi notlara çıkartabilirsiniz. AÖF sınav sonuçlarınız diliyoruz ki mevcut öğrencilerimiz gibi sizin de 70’in altında değildir (final)… Gelin AÖF derslerini beraber öğrenerek geçelim, bu işi zevkli hale getirmek sizin ellerinizde. Sizleri bekliyoruz.

www.hocalarinhocasi.com desteği ile Artı-SA Eğitim Danışmanlık

Popüler Etiketler