AÖF İngilizce Özel Ders

AÖF İngilizce Özel Ders 

Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) İngilizce Özel Ders ‘ leri % 100 Geçme Garantisi ile ! Dersi geçemediğiniz takdirde ( imkansız da olsa güvence ) olarak bedava olarak dersi yeniden alabiliyorsunuz.

Sayın Açıköğretim öğrencileri, şuna emin olunuz ki, AÖF İngilizce rekor bir şekilde öğrencilerin kaldığı AÖF ‘ ün en zorlanılan derslerindendir fakat buna rağmen, Biz bu dersi, hem çok uygun fiyata ( dershanelerden bile daha uyguna ) ve çok daha kaliteli bir şekilde Özel Ders olarak veriyoruz…

İstanbul içerisinden AÖF öğrencilerimize AÖF İngilizce Özel Ders ile yardımcı olurken İstanbul dışındaki AÖF öğrencilerimize ise, magaza.hocalarinhocasi.com ‘ daki İngilizce eğitim seti ile yardımcı oluyoruz.

Arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayınız…

KAMPANYALI İngilizce özel ders fiyatlarımız ;

AÖF ( Açıköğretim ) İngilizce özel ders ;

Vize ve Final eğitimi dahil ( 16 saatlik Özel Ders Eğitimimiz ) ; 390 TL

Birebir özel ders eğitimlerimiz haricinde, İngilizce ders kitabı ndan çok daha iyi bir ingilizce eğitimini, http://magaza.hocalarinhocasi.com/yabanci-dil-egitim-setleri-goruntulu-egitim-setleri-hocalarin-hocasi-emagaza/ingilizce-egitim-seti-goruntulu-egitim-setleri-hocalarin-hocasi-emagaza-1 linkine tıklayarak ( KAPIDA ÖDEME- ELİNİZE GEÇMEDEN ÖDEMEYECEĞİNİZ ) sistemimizle edinebilirsiniz.

Popüler Etiketler