Hakkımızda

Hocaların Hocası Nedir ? Ne Yapar ?

Hocaların Hocası bir eğitim yuvasıdır. Uzman ekibimiz ile birlikte siz değerli öğrencilermize gerek hizmet vermekteyiz.

Çalışma Saatlerimiz

Çalışma Saatlerimiz

Uzman Ekip

Uzman Ekip açıklam kısmıdır.

Eğitimler

Eğitimler Açıklama Kısmıdır.

Hakkımızda

Merhaba değerli arkadaşlarımız. Hocaların hocası , 2014 yılının en büyük eğitim sitelerinden olma başarısını gösteren ve daha şimdiden yüzlerce öğrenci kitlesine ulaşmış, Açıköğretim fakültesinden ( AÖF ) , Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavlarına ( SMMM ) , Kamu Personeli Seçme Sınavından ( KPSS ) , Üniversite ( İİBF, Hukuk, Mimarlık, Eğitim Bil. ) eğitimlerine kadar hatta, YGS ve LYS sınavlarına hazırlığa ve Dil Eğitimlerine kadar ihtiyacınız olan tüm Eğitim branşlarında, İstanbul ve Türkiye’nin en kaliteli Hocaları ile çalışan, saygıyı hak eden ve sürekli öğrenci lehine davranan kurumdur.

Görüntülü Akademi Yayınları ve Artı SA Eğitim ile yapmış olduğu anlaşmalar ile, bir yandan da Özel dersler dışında görüntülü video eğitim setleri ile binlerce ( ilkokuldan üniversite sonrasına ) eğitimleri internet ortamına taşıyarak, siz değerli arkadaşlarımıza hem öğretici hem de yardım eden bir işlev içerisindedir.

Bizler, İstanbul’un en ünlü hocası Erhan Hoca ve ekibi ile yola çıktık, en iyi eğitimci arkadaşlarımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Dershanelerin bu güne kadar üzgün olarak söylüyoruz ki, çoğu binlerce Türk Lirasına veremediği eğitimi, bizler daha cüzi fiyatlara birebir özel dersler ve Görüntülü Eğitim Setleri ile veriyoruz.

Bizler tamamiyle öğrenci yanlısı ve gerçek eğitimi veren ve verdiren yeni bir Eğitim yüzüyüz.

Saygılarımızla sizi bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz, sizler farkı inanın ki göreceksiniz.